Jak ujędrnić skórę twarzy po 40? Skuteczne sposoby na młodzieńczy owal twarzy

Nowoczesna kosmetologia dysponuje całym arsenałem zabiegów i preparatów skutecznie likwidujących wiotkość cery oraz poprawiających jej elastyczność.

Read more
pielęgnacja

Menopauza - czas zmian

Żyjemy coraz dłużej, więc chcemy dłużej cieszyć się zdrowiem i dobrym wyglądem. Pięćdziesiątka nazywana jest nową czterdziestką, oswajamy też menopauzę i związane z nią zmian

Read more
menopauza

Pod powierzchnią, czyli jak działają kosmetyki IDO LAB

Wyobrażając sobie działanie kosmetyków koncentrujemy się zwykle na najbardziej zewnętrznie położonej, rogowej warstwie naskórka.

Read more
pielęgnacja

Resweratrol z czerwonych winogron, silny antyoksydant hamujący przedwczesne starzenie się skóry.

Resweratrol oraz pozostałe polifenole to  istotne składniki stosowane zewnętrznie w kosmetykach, o potwierdzonej, wysokiej efektywności.

Read more
pielęgnacja

Krem do ciała - pielęgnacyjny must-have na lato

Wakacje kojarzą się nam z luzem i odpuszczaniem, jednak nie warto robić sobie wolnego od pielęgnacji ciała. Letnie miesiące są dla naszej skóry sporym wyzwaniem.

Read more
pielęgnacja

Beta Glukan z Owsa-nasz ulubiony składnik aktywny

Siłą naszych kosmetyków są naturalne, biologicznie czynne składniki.Jednym z nich jest polisacharyd beta glukan który można znaleźć w drożdżach, grzybach i zbożach

Read more
pielęgnacja

Jak pozbyć się zmarszczek pod oczami? Kosmetyczny lifting okolicy oka

Skóra pod oczami jest inna niż na pozostałych obszarach twarzy i ciała- brakuje w niej gruczołów łojowych, jest silnie unaczyniona i cieniutka - ma grubość zaledwie 0,5 mm. 

Read more
pielęgnacja

Inflammaging a starzenie się skóry

Inflammaging to szereg procesów degradacyjnych, przyspieszających starzenie się, które są efektem występowania w organizmie długotrwałego stanu zapalnego.

Read more
zdrowie

Glikacja - czy cukier postarza skórę?

Nadmiar cukru nie jest sprzymierzeńcem naszego zdrowia i dobrej kondycji. Okazuje się jednak, że działa także na skórę, wywołując zjawisko glikacji, które przyspiesza procesy starzenia się. 

Read more
zdrowie

Czy skóra ma odporność?

Skóra jest naszym największym organem. Nie tylko chroni organizm przed wpływem czynników zewnętrznych, ale też stanowi część naszego układu immunologicznego i jest „domem” dla miliardów przyjaznych bakterii. Czy myślałaś o niej kiedyś w ten sposób?

Read more
zdrowie

Czym jest smart aging?

Smart Aging to ogólnoświatowy trend, który promuje świadome, holistyczne i konsekwentne dbanie o zdrowie i dobry wygląd. To filozofia na miarę nowych czasów – stawiająca na naturalność,  równowagę i dbanie o dobrostan – nasz, naszych bliskich i całej planety.

Read more
LIFESTYLE

Skóra dojrzała…czyli jaka?

Dziś, kiedy „pięćdziesiątka to nowa czterdziestka”, a dojrzałość kojarzy się z doświadczeniem, poczuciem własnej wartości i zadowoleniem z życia, inaczej podchodzimy także do starzenia się skóry. Agresywny trend anti-aging zastępuje przemyślany i wspierający cerę smart-aging.

Read more
LIFESTYLE
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.