kosmetyki IDO LAB

kilka słów o nas i naszych kosmetykach

Jesteśmy marką innowacyjną i skoncentrowaną na efektach. Kosmetyki IDO LAB dbają o skórę w sposób bezkompromisowy, zapewniając jej optymalną dawkę aktywnych biologicznie składników o potwierdzonej skuteczności. Zapewniają kompleksowe działanie odmładzające, rewitalizujące i pielęgnujące, a równocześnie stymulują naturalne mechanizmy regeneracyjne i obronne skóry.

Kosmetyki IDO LAB zostały stworzone zgodnie z filozofią Smart Aging, stawiającą na mądre, konsekwentne i zgodne z potrzebami wieku dbanie o wygląd i dobrą kondycję. Dzięki zaawansowanym, a jednocześnie  przyjaznym skórze formułom, przywracają cerze młodzieńcze napięcie, nawilżenie, jędrność i blask. Nie zawierają substancji drażniących i o zbyt ekstremalnym działaniu, które mogłoby naruszyć barierę hydrolipidową naskórka, w konsekwencji doprowadzając do przedwczesnego starzenia się skóry i pogorszania jej ogólnej kondycji.

Nasze składy są proste, ale przemyślane w najdrobniejszym nawet detalu. Dzięki temu działają wielokierunkowo i skutecznie zaspokajają potrzeby wymagającej cery dojrzałej. Regenerują, pomagają powstrzymać niekorzystne działanie wolnych rodników i hamują procesy glikacji. Uzupełniają niedobory substancji niezbędnych dla zachowania dobrej kondycji skóry i stymulują wytwarzanie naturalnego kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny. Uszczelniają naturalną barierę ochronną skóry, która na co dzień narażona jest na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych (smog, zanieczyszczania, promieniowanie UV) i zwiększają jej naturalną odporność.

Przekonaj się o tym…na własnej skórze. Jesteśmy pewni, że wiedza, zaangażowanie i serce, które włożyliśmy w IDO LAB sprawią, że pokochasz nasze kosmetyki!

pomoc charytatywna

IDO LAB marka zaangażowana społecznie....

Jesteśmy marką wrażliwą społecznie. Naszym głównym celem jest dbanie o Twoją skórę, zdrowie i dobre samopoczucie, ale równie ważne jest dla nas wspieranie osób słabszych, wymagających szczególnej troski i wsparcia.Chcemy inspirować, motywować i dzielić się dobrem. Wierzymy, że to jedyna słuszna droga, dlatego część przychodów ze sprzedaży produktów IDO LAB wspiera wybrane inicjatywy społeczne. Dzięki naszym kosmetykom nie tylko będziesz wyglądać i czuć się pięknie, ale też przekażesz to piękno dalej!

zobacz projekty, które wspieramy:

Znasz ciekawą inicjatywę, w którą moglibyśmy się włączyć? Napisz do nas:idolab@idolab.pl

Produkt dodany do listy życzeń