jak działa program "promuj i zarabiaj"?

Jesteś aktywna/y w mediach społecznościowych lub prowadzisz bloga w tematyce beauty i chcesz wykorzystać swój autorytet w sieci do zarabiania pieniędzy ?

To świetnie !To właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy program poleceń umozliwiający zarabianie prowizji od każdego zamówienia zrealizowanego dzięki twojej rekomendacji.

rejestracja

napisz do nas na adres e-mail: influencer@idolab.pl ,podając linki do twoich profili w mediach społecznościowych i innych kanałów za pośrednictwem których komunikujesz sie ze swoimi followersami.

skontaktujemy się z Toba w ciągu kilku dni drogą elektroniczną lub telefonicznie aby poinformować Cię o decyzji o współpracy.

gdy ustalimy warunki naszej współpracy poprosimy Cie o zarejestrowanie konta użytkownika w serwisie idolab.pl.

Po aktywacji konta w systemie uzyskasz dostep do informacji o  zakupach zrealizowanych z użyciem twoich unikalnych kodów rabatowych lub linków afiliacyjnych. 

influencer

podziel się w swoim wpisie lub story opinią o naszych kosmetykach i zachęć swoich followersów do zakupu naszych produktów z uzyciem unikalnego  kodu rabatowego lub linka afiliacyjnego. 

Możesz wykorzystać własne kreacje lub udostępione przez nas materiały

prowizja

od każdego zakupu zrealizowanego z użyciem unikalnego kodu zniżkowego lub linka afiliacyjnego  otrzymasz od nas prowizję w uzgodnionej w umowie wysokości

prowizja za polecenie naszych kosmetyków będzie zaksięgowana na twoim koncie użytkownika po wpływie należności od kupującego. 

wypłaty środków możesz dokonać po upływie 30 dni od daty zakupu produktów przez klienta pod warunkiem iż nie odstąpi on od umowy.

w przypadku zwrotu produktu suma twoich prowizji zostanie pomniejszona o kwote z tytułu zwrotu.

Środki możesz wypłacić gdy suma uzbieranej prowizji przekroczy 200 zł po upływie 30 dni od daty dokonania transakcji 

dlaczego warto ?

korzyści finansowe dla Ciebie i twoich followers'ów

prowizja od wszytkich zakupów niezależnie od wartości transakcji

atrakcyjne promocje wyłącznie dla twoich followers'ów

progran lojalnościowy promujący regularne zakupy

wsparcie w promocji marki w postaci atrakcyjnych materiałow reklamowych

informacja o planowanych premierach nowych produktów i promocjach 

współpraca z marką pełną swieżych pomysłów

jesteśmy marka stawiająca na innowacje i rozwój.

składy naszych kosmetyków są proste ale przemyślane w najmniejszym nawet detalu

dbamy aby nasze produkty były skuteczne i bezpieczne

systematycznie powiększamy ofertę produktową aby zaspokajać potrzeby klientów

kilka słów o nas.....

Jesteśmy marką innowacyjną i skoncentrowaną na efektach. Kosmetyki IDO LAB dbają o skórę w sposób bezkompromisowy, zapewniając jej optymalną dawkę aktywnych biologicznie składników o potwierdzonej skuteczności. Zapewniają kompleksowe działanie odmładzające, rewitalizujące i pielęgnujące, a równocześnie stymulują naturalne mechanizmy regeneracyjne i obronne skóry.

Kosmetyki IDO LAB zostały stworzone zgodnie z filozofią Smart Aging, stawiającą na mądre, konsekwentne i zgodne z potrzebami wieku dbanie o wygląd i dobrą kondycję. Dzięki zaawansowanym, a jednocześnie  przyjaznym skórze formułom, przywracają cerze młodzieńcze napięcie, nawilżenie, jędrność i blask. Nie zawierają substancji drażniących i o zbyt ekstremalnym działaniu, które mogłoby naruszyć barierę hydrolipidową naskórka, w konsekwencji doprowadzając do przedwczesnego starzenia się skóry i pogorszania jej ogólnej kondycji.

Nasze składy są proste, ale przemyślane w najdrobniejszym nawet detalu. Dzięki temu działają wielokierunkowo i skutecznie zaspokajają potrzeby wymagającej cery dojrzałej. Regenerują, pomagają powstrzymać niekorzystne działanie wolnych rodników i hamują procesy glikacji. Uzupełniają niedobory substancji niezbędnych dla zachowania dobrej kondycji skóry i stymulują wytwarzanie naturalnego kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny. Uszczelniają naturalną barierę ochronną skóry, która na co dzień narażona jest na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych (smog, zanieczyszczania, promieniowanie UV) i zwiększają jej naturalną odporność.

wybrane produkty

masz pytania ? chetnie odpowiemy..

Produkt dodany do listy życzeń