darmowe próbki*

kup i zapłać póżniej

co zrobić jeśli chcę złożyć reklamację ?

reklamacja

Oops! Coś poszło nie tak ?

Mimo iż dokładamy wszelkich starań abyście byli maksymalnie zadowoleni z współpracy z nami czasem nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Odpowiadamy za wady produktu zaistniałe przy dostawie( np zniszczenie,uszkodzenie produktu) oraz wady które moga wystapic w trakcie uzytkowania produktu a nie wynikają np z przechowywania w niewłaściwych warunkach( np ekspozycja na temperaturę) .

Pamietaj iż nasze kosmetyki są skuteczne w działaniu ponieważ zawieraja składniki aktywne. Nadwrażliwośc lub reakcja alergiczna na którykolwiek ze składników aktywnych nie może byc uznana za wade towaru i tym samym byc podstawą do reklamacji 

Jesli zdecydujesz sie na reklamacje zakupionego towaru pobierz formularz reklamacyjny znajdujący sie tutaj .Następnie wypełnij go i wyślij na adres reklamacje@idolab.pl

reklamacje

Rozpatrywanie reklamacji może potrwać od kilku do kilkunastu dni.W tym czasie będziemy wraz z Toba szukać najbardziej optymalnego sposobu rozwiązania problemu.

O wyniku procesu reklamacji poinformujemy Cię pisemnie poprzez wiadomość na wskazany w formularzu reklamacyjnym adres e-mail.

W przypadku uznania reklamacji mozemy uzgodnić rekompensatę w postaci obniżenia ceny ,wymiany towaru na wolny od wad ,inny produkt z naszej oferty lub zwrot zapłaconej ceny.

 

jak zwrócić zamówione kosmetyki ?

Nietrafiony wybór? To nie problem.Możesz skorzystać z prawa do odstapienia od umowy bez podania przyczyny do 30 dni od dnia otrzymania zamówienia.

Jeśli chcesz zwrócić produkt/y bez podania przyczyny poinformuj nas o swojej decyzji pisząc wiadomość lub wysyłając wypełniony formularz odstąpienia od umowy na adres e-mail zwroty@idolab.pl .Nastepnie dołącz formularz do przesyłki ze zwracanymi produktami. 

Pamietaj że prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Ci  w odniesieniu do produktów dostarczonych w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

Upewnij się czy informacje niezbędne do dokonania zwrotu są kompletne i prawidłowe. 

Starannie zabezpieczoną i zapakowaną przesyłkę z zwracanym towarem wyślij do nas na adres:

IDOLAB spólka z o.o.                                                              Rynek 60 50-116 Wrocław 

Prosimy o zwrot towaru najpóźniej w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.Jeśli do zakupów dołączone były prezenty w postaci próbek, miniatur produktów lub innych artykułow podlegają one również zwrotowi,chyba że zastrzeżono inaczej

Pamiętaj, że w zgodnie z regulaminem nie akceptujemy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem,za pośednictwem paczkomatów oraz iż ponosisz koszty odesłania zwracanego towaru.

Po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu jej na magazyn prześlemy na twój adres e-mail informacje z powiadomieniem.

Zwrotu środków dokonamy w terminie 14 dni od daty otrzymania produktów. Środki przekażemy na numer konta z którego dokonano płatności .W przypadku gdy płatnośc za przesyłkę była dokonana przy odbiorze zwrócimy środki na konto wskazane w formularzu.

Szczegółowe zasady regulujące odstąpienie od umowy bez podania przyczyny znajdziesz w regulaminie sklepu IDOLAB

masz pytania ? chętnie pomożemy

Produkt dodany do listy życzeń