Redukcja zmarszczek

Kremy przeciwzmarszczkowe na noc i dzień

Skuteczny krem przeciwzmarszczkowy to taki kosmetyk, który zapobiega oznakom starzenia się, dogłębnie nawilżając i uelastyczniając skórę. Zapewnia jej optymalną dawkę składników biologicznie aktywnych, które regenerują, ujędrniają i wygładzają cerę. Krem do twarzy przeciwzmarszczkowy powinien trafić do kosmetyczki każdej kobiety po czterdziestym roku życia! Polska marka Ido Lab opracowała linię kosmetyków w duchu smart aging dla dojrzałych kobiet – 40+ i 50+.

Dlaczego warto stosować kremy przeciwzmarszczkowe?

Nadmierna utrata wilgoci, do której dochodzi na skutek naskórkowego odparowywania wody, brak odpowiedniej pielęgnacji oraz zbyt mała ilość wody wypijanej w ciągu dnia to najczęstsze przyczyny pojawiania się na skórze drobnych zmarszczek. Związany wraz z wiekiem spadek produkcji kolagenu i elastyny, to przyczyny pojawiania się na skórze głębszych bruzd. Dobry krem przeciwzmarszczkowy 40 plus powinien uszczelnić płaszcz hydrolipidowy skóry, co zapobiegnie ucieczce wilgoci, oraz pobudzić wytwarzanie włókien podporowych. Po pięćdziesiątce cera staje się bardziej sucha, szybko traci blask, zdrowy koloryt i napięcie. Zaczynają pojawiać się nowe, głębsze zmarszczki, a istniejące bruzdy mimiczne się pogłębiają. Dlatego krem przeciwzmarszczkowy 50 plus powinien też działać regenerująco i silnie odżywczo. Uzupełnieniem beauty planu powinien też być naturalny krem pod oczy przeciwzmarszczkowy, bogaty w przebadane i bezpieczne składniki aktywne.

Naturalny krem przeciwzmarszczkowy - odpowiedź na problemy dojrzałej skóry

Z biegiem lat skóra traci naturalną zdolność do efektywnego odżywiania komórek i ich regeneracji. Oprócz upływu czasu wpływa na nią szereg innych czynników, takich jak predyspozycje genetyczne, nawyki pielęgnacyjne, styl życia oraz ekspozycja na promieniowanie UV. Dobre kremy przeciwzmarszczkowe po 40. i po 50. roku życia powinny minimalizować negatywny wpływ tych czynników.

Krem przeciwzmarszczkowy – klucz do skutecznej pielęgnacji

Starzejąca się skóra wymaga szczególnej troski i wsparcia. Nieocenioną rolę odgrywają w tym zakresie kremy hamujące procesy starzenia się skóry. Najlepsze kosmetyki anti-aging to takie, które wspierają odnowę skóry i dbają o ogólną poprawę jej kondycji. Moda na ekokosmetyki sprawiła, że coraz częściej zastanawiamy się, czy naturalny krem przeciwzmarszczkowy będzie tak skuteczny, jak preparat z aktywnymi składnikami pochodzenia biotechnologicznego. Tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo wszystko zależy od kondycji i potrzeb cery. Warto poszukać najlepszego, zindywidualizowanego rozwiązania. Pewne natomiast jest, że na naszej kosmetycznej półce powinien znaleźć się jak najlepszy krem przeciwzmarszczkowy pod oczy. Taki kosmetyk znajdziesz w ofercie innowacyjnej marki dermokosmetycznej Ido Lab.

Co ma w składzie dobry krem przeciwzmarszczkowy?

Kremy przeciwzmarszczkowe na dzień i na noc dla skóry dojrzałej powinny mieć przemyślaną, bogatą w składniki odżywcze formułę. Ciekawą substancją, która coraz częściej trafia do kremów przeciwzmarszczkowych jest bata-glukan z owsa, który silnie odżywia i regeneruje cerę, podnosząc jej naturalną odporność. W składach szukajmy też skutecznych antyoksydantów, np. witaminy C, resweratrolu czy koenzymu Q10, olejów roślinnych (różanego, jojoba, z awokado) oraz zaawansowanych biotechnologicznie składników odmładzających, jak np. peptydy biomimetyczne.

Kremy przeciwzmarszczkowe na dzień Ido Lab

Jeśli na skórze widoczne są drobne zmarszczki i linie mimiczne to dobry czas na wprowadzenie do planu pielęgnacyjnego odpowiedniego kremu przeciwzmarszczkowego po 40. Wtedy mamy szansę spowolnić powstawanie dalszych zmian i poprawić kondycję cery. Krem przeciwzmarszczkowy na dzień zwykle ma nieco lżejszą konsystencję niż kosmetyk na noc, nie zawiera też substancji fotouczulajacych. Preparaty dla kobiet dojrzałych powinny być skomponowane nieco inaczej. Dobry krem przeciwzmarszczkowy po 50. roku życia ma więcej składników lipidowych i regenerujących, często w wyższym stężeniu, niż w preparatach dla cery po czterdziestce. W Ido Lab stworzyliśmy więc dwie linie Renew 2 i Renew 3, by precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby dojrzałej skóry.

Krem przeciwzmarszczkowy na noc

Jak zadbać o dojrzałą skórę podczas wieczornej pielęgnacji? Obowiązkowym elementem jest krem przeciwzmarszczkowy na noc z aktywnymi składnikami. Kosmetyki Ido Lab wyraźnie poprawiają kondycję skóry i wspierają procesy nocnej regeneracji. Są bogate w substancje nawilżające i antyoksydacyjne (kwas hialuronowy, witamina E, niacynamid, resweratrol) oraz restrukturyzujące skórę (np. kwas retinowy). Dobre kremy przeciwzmarszczkowe dla cery po czterdziestce i po pięćdziesiątce powinny też zatrzymywać wodę w skórze i tworzyć na jej powierzchni ochronną warstwę.

Kremy pod oczy przeciwzmarszczkowe

Delikatna skóra wokół oczu wymaga szczególnej opieki i wsparcia. Najlepszy krem przeciwzmarszczkowy pod oczy powinien działać zarówno odmładzająco, jak i odbudowująco. Takie kosmetyki mają zwykle lżejszą konsystencję niż produkty do twarzy i ciała. Skuteczny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy zmniejszy widoczność drobnych zmarszczek, rozświetli skórę i ją nawilży. W jego składzie szukajmy antyoksydantów, peptydów biomimetycznych i pobudzających krążenie składników roślinnych. Bardzo dobre kremy przeciwzmarszczkowe pod oczy dla cery dojrzałej oferuje polska marka Ido Lab, której produkty są zgodne z filozofią smart aging. Są bogate w skuteczne składniki odmładzające, likwidujące obrzęki i cienie pod oczami. Pamiętajmy, że krem pod oczy przeciwzmarszczkowy to must-have kobiet po czterdziestym i po pięćdziesiątym roku życia.

Zobacz również:

Kremy do pielęgnacji twarzy cery dojrzałej ~ Kremy przeciwzmarszczkowe do twarzyKremy odżywcze do twarzyKremy regenerujące do twarzyKremy nawilżające do twarzyKremy do cery suchej i wrażliwego

Produkt dodany do listy życzeń