CHCEMY TOWARZYSZYĆ CI KAŻDEGO DNIA DAJĄC POCZUCIE, ŻE DBASZ O SIEBIE W NAJLEPSZY SPOSÓB. CHCEMY DAĆ CI INSPIRACJĘ BY ODNALEŹĆ PEWNOŚĆ SIEBIE I POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI.

NOWA DEFINICJA PIĘKNA

Smart Aging redefiniuje pojęcie atrakcyjności zrywając z stereotypowym postrzeganiem urody wyłącznie przez pryzmat metryki i wzorców lansowanych przez media. Uwalnia od presji związanej z kultem młodości i dążeniem do idealnego  wyglądu za wszelką cenę. Smart Aging to celebracja życia na każdym jego etapie. To samoakceptacja i pewność siebie, która pojawia się wraz z wiekiem. To holistyczne podejście pozwalające nam na czerpanie satysfakcji z życia w każdym jego wymiarze.

DLACZEGO SMART AGING ?

Z przeprowadzonych przez nas badań  wynika że reklamy kosmetyków powodują iż wiele osób czuje się niepewnie, a nawet popada w kompleksy oglądając idealne, często wyretuszowane zdjęcia i filmy ciał modelek i modeli. Poddajemy się presji postrzegania własnej atrakcyjności poprzez pryzmat wzorców narzucanych przez media oraz ról społecznych jakie mamy do odegrania. Nie musimy być idealni a nasze niedoskonałości sprawiają że jesteśmy wyjątkowi. Źródłem naszej atrakcyjności jest również nasza mądrość ,doświadczenie oraz autoakceptacja i pewność siebie. 

01

>70% kobiet i mężczyzn odczuwa, że najbardziej atrakcyjne, spełnione i świadome  swoich potrzeb i  mocnych stron czuje się po 40 roku życia.*

02

>80% kobiet w wieku 30-50 lat jest zmęczona presją aby być idealną i lansowanymi przez media wzorcami urody mającymi niewiele wspólnego z rzeczywistością.*

03

>90% badanych kobiet mówi że chce się czuć pięknie , seksownie i kobieco niezależnie od wieku. Metryka to tylko cyfry, i nie powinna nas ograniczać.*

04

>80% kobiet jest swoimi najsurowszymi krytykami. Rzadko widzą to co piękne i warte podkreślenia , a koncentrują się na niedoskonałościach i tym co chciałyby zmienić w swoim wyglądzie.*

SMART AGING wg. IDO LAB

Znajdź chwilę czasu dla siebie każdego dnia.Twoje potrzeby są równie ważne. Zadbaj o swoją skórę i zmysły.

Pielęgnuj skórę regularnie. Pamiętaj że małe, codziennie rytuały przynoszą wielkie efekty. Rezultaty zauważysz bardzo szybko.

Dbaj o swoją skórę mądrze. Traktuj ją delikatne i z miłością, pielęgnuj i chroń na co dzień. Odwdzięczy Ci się nie tylko pięknym, zdrowym wyglądem ale wpłynie na poprawę samopoczucia i pewności siebie.

"Zawsze bądź najlepszą wersją samej siebie niż drugorzędną kopią kogoś innego"- Judy Garland

Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.